Welcome site exoderm.info

Boşalırken kendini tutma

+1 oy
11,342 okundu
5, Mart, 2015 Üroloji kategorisinde Alperen34 (130 puan) tarafından  soruldu
Öncelikle yaptığınız hizmet için teşekkür ederim. Birkaç yıl önce mastürbasyon yaparken tam boşalacağım sırada kendimi tuttum ve boşalmadım. Bundan hemen sonra testislerimde ağrı başladı. Ağrının geçmesi için afedersiniz çişimi yaptım. O anda öyle bir rahatladım ki anlatamam. Peşinden o zamana kadar hiç duymadığım bir kulak çınlaması başladı ve gözümün önü karardı olduğum yere çöküverdim. Bir dakika sonra herşey bitti. Bu olaydan beri yaptığım mastürbasyonlarda sperm oranım üç kat azaldı, sertleşme azaldı ve önceki gibi zevk almıyorum. Benim sorunum nedir ve nasıl bir tedavi öneriyorsunuz?
1 cevap

0 oy
6, Mart, 2015 Dr.Ali Hatay (224,290 puan) tarafından  cevaplandı
                        Merhabalar
               Öncelikle Geçmiş olsun;
 
Cinsel dürtülerden sonra cinsel ilişkide veya masturbasyondan sonra boşalma olmuyorsa, boşalmaya engel olunursa meni kanalında kalır ve meni kanalına baskı yaparak kasık ve testis ağrısına neden olur. Çaresi de tam boşalmayı sağlamaktır. Bunun için manüel boşalma yapılmalı ve meni kanalları boşaltılmalıdır. Bu boşalma sağlanmazsa diğer bir olumsuz etki de meni, kanalda donar ve meni kanalı iltihaplarına, darlıklarına neden olur. Bu da ileride büyük sıkıntı yapar. Meni tam gelmez, ağrılı boşalmalara neden olur. Sertleşme sorunlarına neden olabilir.
 
Lütfen cevabı okuduğunuz yerdeki (Sizin soru sorduğunuz yer değil, alttaki cevap kısmı) sol üst köşedeki oku işaretleyerek oy verme işlemini tamamlayınız. Böylece diğer sorularda daha kolay cevap alabileceksiniz. 
                     Teşekkürler 
              www.dralihatay.com
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

http://cl24.com.ua
...