Welcome site exoderm.info

ANTİBİYOTİĞE BAĞLI İSHAL

0 oy
56 okundu
14, Şubat, 2014 Dahiliye kategorisinde TUNCAY ADALI tarafından  soruldu
MERHABALAR BOĞAZ ENFEKSİYONU NEDENİYLE DOKTORUM TARAFINDAN YAZILAN 1000 MG LİK PENİSİLİN GRUBU ANTİBİYOTİĞİ BİR HAFTA BOYUNCA KULLANDIM.NETİCESİNDE İSHAL BAŞLAYINCA İLACI BIRAKTIM.YAKLAŞIK 20 GÜNDÜR AŞIRI SULU İSHAL HALA DEVAM ETMEKTE.YİNE DOKTOR TAVSİYESİYLE 2 KUTU REFLOR KULLANDIM ŞİKAYETLERİM AZALMADI.BİR BAŞKA DOKTOR TARAFINDAN METEOSPASMYL İSİMLİ İLAÇ YAZILDI 2 GÜNDÜR KULLANIYORUM HİÇBİR İYİLEŞME YOK.SOSYAL VE İŞ HAYATIM OLUMSUZ ETKİLENMEKTEDİT.KAN TAHLİLLERİM TEMİZ ÇIKIYOR FAKAT GAITA TAHLİLİMDE MAYA HÜCRELERİ ÇOK ARTMIŞ GÖRÜLMEKTE.LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ.




1 cevap

0 oy
15, Şubat, 2014 Op.Dr.Süleyman Günaydın (60,400 puan) tarafından  cevaplandı
Merhabalar.Antibiyotiğe bağlı ishallerde genellikle metronidazol veya vankomisin gibi antibiyotiklerle tedavi yapılmaktadır ancak size tavsiyem bir intaniye (enfeksiyon hastalıkları) uzmanına görünmeniz ve tedavinizin düzenlenmesi olacaktır.

http://kompozit.ua

www.np.com.ua

Levitra 10 mg
...