Welcome site exoderm.info

cinsel isteksizlik

+1 oy
48 okundu
2, Haziran, 2015 Cinsel Sağlık kategorisinde gencoglu (130 puan) tarafından  soruldu
30 yaşında evli bir erkeğim. yaklaşık 6 yıllık evliyiz ben cinselliğe aşırı düşkünüm ama eşim cinsellikten nefret eder doğum günü evlilik yıoldönümü vs özel günler dışında asla cinsellik istemez hani 1 yıl birlikte olmasak istemez bu isteksizliği yüzünden depresyona giriyorum kendimi çaresiz hissediyorum bir sorun mu var diye sorduğumda yok diyor kadınlar cinselliğe soğuk olurmuş gerçekten kadınlar cinselliğe bukadar soğukmudur? penisim biraz küçüktür zevk almadığı için istemiyor diye düşünüyorum birlikte olurken kendini kaybediyor numara yaptığını sanmıyorum vucüdü titriyor. bu sorun yüzünden sürekli kavga ediyoruz nezaman birlikte olmak istesem muhakkak ya bir bahane uyduruyor yada muhakkak kavga çıkarıyor hele birlikte olmak istediğimi önceden anlamışsa aramızda hiç bir sorun yokken etrafa gülücükler saçarken aniden kavga çıkıyor eski kavgalarımızı hatırlatıyor ne bileyim eski sorunlarımızı açıp muhakkak kavga çıkarıyor ve amacına ulaşıyor çünkü biliyorki ben asla zorla birlikte olmak istemem hasta ise morali bile bozuksa birlikte olmak istemem onun için muhakkak bir sorun çıkarıyor bıktım usandım aldatmakta istemiyorum birlikte oluyor bir kere orgazm olunca ikinciyi asla istemiyor ben istersem afedersiniz it azarlar gibi azarlıyor ne sapıklığım kalıyor ne odunluğum. internetlerde reklamları gezen bayan istek artırıcı damla vs hepsini kullandım ilk bilmeyerek kullandım fayda etmedi sonra şart koşarak bilerek kullandırdım yine fayda etmedi çaresizim 6 yıllık evliyiz ilk yıllarımız dahil ayda enfazla 2 kez birlikte oluyoruz onuda benim isteğimle. bekarken bir erkek arkadaşı olmuş birlikte olmadık diyor ama ben inanmıyorum galiba zorla birlikte olmuşlar çünkü erkek arkadaşı ayrılmak isteyince intihar etmiş hastanede zor kurtarmışlar hemde iki kere eşimin memleketinde namus kavramı çok önemlidir kendisine hergün görücü gelir ama hiç birini kabul etmemiş evlenmeden bekaret raporu isteniyor diye ben başka bir şehirdenim benimle tanışınca ciddi olduğumu görünce evlenmek istedi. çok sinirli aşırı agresif iğne ucu kadar olayda bile kıyameti koparan bir yapısı var bir oğlumuz var çokta seviyorum ama nekadar seviyor olsamda çekilecek çile değil oğlum için katlanıyorum. doktora gidelim diyorum kesinlikle kabul etmiyor hem kendisi sürekli kavga çıkarıyor hem aramız iyi değil kavga ediyoruz ya ondan istemiyorum diyor. lütfen deli olacağım yardım edin
1 cevap

0 oy
4, Haziran, 2015 Dr.Ali Hatay (224,470 puan) tarafından  cevaplandı
                        Merhabalar
               Öncelikle Geçmiş olsun;
 
Stres, heyecan, kafa ve beden, ruh yorgunlukları gibi psikolojik sebepler, içki, sigara, uyuşturucu ve ilaç kullanımı gibi sebepler, kansızlık, elektrolit bozukluğu, zayıflık gibi durumlar cinsel ilişkide ve masturbasyonda isteksizlik yapar. Bunların araştırılıp tedavi edilmesi lazım. 
 
Lütfen cevabı okuduğunuz yerdeki (Sizin soru sorduğunuz yer değil, alttaki cevap kısmı) sol üst köşedeki oku işaretleyerek oy verme işlemini tamamlayınız. Böylece diğer sorularda daha kolay cevap alabileceksiniz. 
                     Teşekkürler 
             
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

poliv.ua

chemtest.com.ua/
...