Welcome site exoderm.info

cinsel ilişki sırasında penis kazası sonrası sertleşme problemi

+1 oy
101 okundu
21, Haziran, 2015 Cinsel Sağlık kategorisinde khamamkhgb (160 puan) tarafından  soruldu
hocam bundan 3 ay önce eşimle cinsel ilişki esnasında ters bi hareket yaptım ve penisimde bi ağrı hissettim ilişkiyi etkilemedi ancak ertesi gün kalktığımda penis kökü ve kanalı ve başında ağrı acı hissettim 3 aydır azaldı biraz ilk zamanlara göre ama geçmiyo acı önemli değilde 3 aydır ereksiyon sorunu yaşamaya başladım.anlayamadığım sabah kalktığımda ereksiyon olmuş şekilde kalkıyorum ama sonrasında ereksiyon olamıyorum.bu evliliğimi çok etkilemeye başladı.acil cevap bekliyorum.saygılar.testesteron ,şeker,kolestrol,kanda yağlanma bütün kan testlerim normal
1 cevap

0 oy
21, Haziran, 2015 Dr.Ali Hatay (224,470 puan) tarafından  cevaplandı
                        Merhabalar
               Öncelikle Geçmiş olsun;
 
Penis tahrişi ve travması, sık ve zorlayıcı mastürbasyon, cinsel faaliyetlerden  sonra peniste şişme ve damar belirmesi görülür.  Bu durumda mastürbasyonu ve cinsel faaliyeti biraz azaltmalısınız Bir düzene sokmalısınız. Penis ve yapısı hassas olduğu için bu organa nazik davranmalısınız.
Şikâyetlerinizi biraz zamana bırakın. Bu şikâyetler zamanla kendiliğinden geçmesi lazım. Bu süre tahrişin şiddetine göre değişmekle birlikte genellikle 1-2 ay sürebilir. Geçmiyorsa teşhis ve tedavi için üroloji uzmanına başvurunuz. Uroloji uzmanı büyük ihtimalle size tahriş giderici ilaçlar, pomatlar verecektir.
 
Lütfen cevabı okuduğunuz yerdeki (Sizin soru sorduğunuz yer değil, alttaki cevap kısmı) sol üst köşedeki oku işaretleyerek oy verme işlemini tamamlayınız. Böylece diğer sorularda daha kolay cevap alabileceksiniz. 
                     Teşekkürler 
             
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

www.velotime.com.ua

www.chemtest.com.ua

обращайтесь
...