Welcome site exoderm.info

Penis kirilmasi

+1 oy
90 okundu
28, Haziran, 2015 Üroloji kategorisinde Umutpampur (130 puan) tarafından  soruldu
Dun gece esimle iliski sirasinda penisimin kok kisminda kirilma hissi olustu internette arastirma yaptim gordugum bilgilere gore sislik morluk egrilik kanama ereksiyon bozuklugu vs gibi sorunlar olustugudur Fakat bende sislik morluk falan yok penis agrinin aksi yonune yatiyor ve tam ereksiyon olusmuyor ince de bir agri var acaba kirilma oldu mu hocam bilgi verirseniz
1 cevap

+2 oy
28, Haziran, 2015 Dr.Ali Hatay (224,390 puan) tarafından  cevaplandı
                        Merhabalar
               Öncelikle Geçmiş olsun;
 
Bu penis kırılması değil penis zedelenmesidir. Penis kırması daha ağır bir tablodur. Penis kırılmasında damar, sinir ve kas, doku harabiyeti vardır. Şiddetli ağrı ve peniste açıya neden olan eğrilik olur. Cilt altına kan sızdığından bu kanın boşaltılması gerekir. Çok defa olay acile başvuracak derecededir.
Penis zedelenmesi penis zorlamalarından, travma ve tahrişlerinden ileri gelir.
Zamanla geçmesi lazım. Geçmezse elbette tetkik ve tedavi için bir uroloji uzmanına başvurmalısınız.
İsteksizlik ve sertleşme sorunları olabilir ve oluyorda. Siz psikolojiyi bozup ta bu tablonun daha ağırlaşmasına neden olmayın. Psikolojik isteksizlik ve sertleşme sorunu olursa bunun tedavisi daha zordur.
 
Lütfen cevabı okuduğunuz yerdeki (Sizin soru sorduğunuz yer değil, alttaki cevap kısmı) sol üst köşedeki oku işaretleyerek oy verme işlemini tamamlayınız. Böylece diğer sorularda daha kolay cevap alabileceksiniz. 
                     Teşekkürler 
             
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

https://pillsbank.net

https://monaliza.kiev.ua

www.ry-diplomer.com/kupit-diplom-kosmetologa
...