Welcome site exoderm.info

RİXPER hapı kullanıyorum 1 aydır. peniste yanma ve meni gelmiyor haptan mı acaba? yoksa testislerde bir sorun mu var?

+1 oy
45 okundu
10, Temmuz, 2015 Üroloji kategorisinde gsknngs (130 puan) tarafından  soruldu




1 cevap

+1 oy
10, Temmuz, 2015 Dr.Ali Hatay (223,140 puan) tarafından  cevaplandı
                        Merhabalar
               Öncelikle Geçmiş olsun;

Hapın ne olduğunu bilmiyorum. Prospektüsüne bakmak lazım.

Antidepresansa bu tip ilaçlar meni gecikmesi yapabiliyor.

Lütfen cevabı okuduğunuz yerdeki (Sizin soru sorduğunuz yer değil, alttaki cevap kısmı) sol üst köşedeki oku işaretleyerek oy verme işlemini tamamlayınız. Böylece diğer sorularda daha kolay cevap alabileceksiniz. 
                     Teşekkürler 
             
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

www.sellmax.com.ua

https://farm-pump-ua.com/

www.best-cooler.reviews
...