Welcome site exoderm.info

Kafamın Arkasına Darbe Aldım

0 oy
107 okundu
9, Ağustos, 2015 Beyin ve Sinir Cerrahisi kategorisinde Mesut gunduz (120 puan) tarafından  soruldu
Hocam ıyı gunler ben 2 hafta önce kafamın arkasını kanepenın kösesıne orta derecede çarptım sonra sabah kalktıgımda agrılar basladı agrılar daha sonra geçtı mıde bulantısı veya dıger bulgular çıkmadı hayatıma devam ettım ama 3 ay once ise bır darbe de kavgada rulo şeklındekı mukavva kartonuyla darbe almıstım hıç bır şey çıkmadı çektırdıgım fılmlerde ama son ıkı uc gundur basmın arkasından darbe olan yerde agrılar baslıyo devam edıyo bugun ıse çok agrıdı zonklamalar olmaya basladı beyın kanaması fılan degıldır degıl mı ? :( Çok korkuyorum hocam lutfen yardımcı olun :(

Not : Bende Panık Atak , Obf ,ve Depresyon gıbı psıkıyatrık rahatsızlıkalrım var çok korkmaya basladım yardımcı olun..:(
1 cevap

0 oy
14, Ağustos, 2015 nazcan (250 puan) tarafından  cevaplandı
Merhabalar.ben doktor değilim ama bahsettiğiniz psikatrik rahatsızlıkları olan çok evhamlı biriyim.öncelikle bu kadar korkmak yerine tekrar iyi bir devlet hastanesi aciline başvurmanız daha faydalı olur.evhamlarınızdan da biraz kendi kendinizi rahatltarak kurtulmaya çalışın.sonuçta ölümden kaçarak ya da korkarak kurtulamayız.sadece yaşadığımız şu sınırlı zamanda kendinizi bu kadar bunaltmayın.en iyi tedavi yine sizde.
14, Ağustos, 2015 Mesut gunduz (120 puan) tarafından  yorumlandı
Teşekkürler Nazcan hanım acaba sizde nasıl korkular oluyor ? Bunu bırlıkte konusarak yavas halledebılır mıyız ? Çunki benım gibi olmayanlar benım psıkolıjımı yasaayamanlar benı anlamıyor özellıkle Ailem.. Ne dersiniz olur mu sızın ıcınde uygun mu nazcan hanım ?
17, Ağustos, 2015 nazcan (250 puan) tarafından  yorumlandı
Rica ederim Mesut bey.keşke bir faydam olabilse.öncelikle başınızdaki problemler geçti mi onu sorayım ? sonrasında tavsiyem kavgadan uzak durun :)  aileniz sizi anlamayabilir.bunun sebebi sizi sevmemeleri değil.benim problemlerimin biraz daha fazlasını öz abim yaşıyor.ama inanın ben bile kendisinden bıktım :) ama hala seviyorum onu. yanlış anlamazsanız eğer evli misiniz ? çocuklarınız var mı ? çünkü özellikle 30 lu yaşlarda ve hala bekarsanız bu bile problemlerimizin bir sebebi bence.ben doktor değilim ama abim ve ben yaşadıklarımız sebebiyle tecrübeliyiz.sonrasında ben şifayı ve kurtuluşu ancak YÜCE ALLAH 'tan beklediğim için ve başka hiçkimse ve hiçbir şey de bulamayacağımı bildiğim için kendimi rahatlatabiliyorum.dinimizde önce Yüce Rabbim e dua etmek ve doktora gitmek var.ama benim şahsi kanaatim psikatristler ve ilaçlar bizi iyileştirmekte yetersiz kalabilir.psikoloji çok derin bir şey.ve birbirimiz için dua edelim.

Cialis 10 mg en ligne

www.topobzor.info
...