Welcome site exoderm.info

ön sevişmede şiddetli testis ağrısı ve şişliği

0 oy
139 okundu
28, Eylül, 2015 Üroloji kategorisinde faruk çetinkaya (120 puan) tarafından  soruldu
Eşimle cinsel olmayan yakınlaşmalarımızda yakınlaşma bittikten sonra testislerimin üstünde şiddetli ağrı ve şişlik hissediyorum. Bu ağrı ve şişlik boşalmadan sonra nisbeten geçsede hafif de olsa uzunca bi süre ağrı hissediyorum. Cinsel olarak huzursuz hissetmeme sepeb oluyor. Bi sıkıntı varmıdır yoksa olağan bişeymidir.
1 cevap

0 oy
28, Eylül, 2015 Dr.Ali Hatay (224,250 puan) tarafından  cevaplandı
                        Merhabalar
               Öncelikle Geçmiş olsun;
 
Cinsel dürtülerden sonra cinsel ilişkide veya masturbasyondan sonra boşalma olmuyorsa, boşalmaya engel olunursa meni kanalında kalır ve meni kanalına baskı yaparak kasık ve testis ağrısına neden olur. Çaresi de tam boşalmayı sağlamaktır. Bunun için manüel boşalma sağlanmalı ve meni kanalları boşaltılmalıdır. Bu boşalma sağlanmazsa diğer bir olumsuz etki de meni, kanalda donar ve meni kanalı iltihaplarına, darlıklarına neden olur. Bu da ileride büyük sıkıntı yapar. Meni tam gelmez, ağrılı boşalmalara neden olur.
 
Lütfen mail adesinize gelen cevap linkini tıklayın. Cevap bölümündeki oy linkini artı yapın. Alttaki en iyi cevap işaretini de seçerek oy verme işlemini tamamlayınız. Böylece diğer sorularda daha kolay cevap alabileceksiniz. 
                     Teşekkürler 
             
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

etalon.com.ua

best-cooler.reviews/category/flexifreeze/
...