Welcome site exoderm.info

Testisimde ağrı

0 oy
31 okundu
4, Ocak, 2016 Üroloji kategorisinde lottok (120 puan) tarafından  soruldu
Hocam benim tek testisim var diğerine ne olduğu hakkımda bir bilgim yok sorum bu değil asıl sorum sağ testisimde bi ağrı var çok masturbasyon yaptım ve sağ testisimde sadece bi noktada ağrı var oraya deyince acıyor sanki böyle sırtımızda kulunç tutunca kıtır kıtır olurya o noktada öyle bişi var 16 yaşındayım ne yapabilirim doktora gitmekten başka
1 cevap

0 oy
4, Ocak, 2016 Dr.Ali Hatay (224,390 puan) tarafından  cevaplandı

                         Merhabalar
               Öncelikle Geçmiş olsun;

Bu sık ve zorlayıcı masturbasyondan olabilir.
Diğer sebepler şunlardır.

Çok ayakta durmak, çok oturmak, ağır kaldırmak, motosiklete, bisiklete binmek, bilhassa ayakları üşütmek ağrıya neden olabilir. Bunlar hastalık değildir. Ayrıca hiç sebep olmadan da testi ağrıyabilir. Hastalık bazında düşünürsek testisin iltihabı, kist, sıvı toplaması, varikosel en sık ağrı yapan nedenleridir. Birde başka organların ağrısı testise vurabilir. Böbrek ağrıları, prostat iltihabı, barsak ve kasık fıtığı testiste ağrı yapar. Bunların ayrımını yapmak için bir testis ultrason çektirmelisiniz..
 

 

Lütfen mail adresinize gelen cevap linkini tıklayın. Cevap bölümündeki oy linkini artı yapın. Alttaki en iyi cevap işaretini de seçerek oy verme işlemini tamamlayınız. Böylece diğer sorularda daha kolay cevap alabileceksiniz. 
                     Teşekkürler 
             
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.


метан для мышц

citroen.niko.ua

www.profvest.com
...