Welcome site exoderm.info

peniste damar şişmesi

+1 oy
169 okundu
13, Ocak, 2016 Üroloji kategorisinde allame (370 puan) tarafından  soruldu
Merhaba penisim orta kısmının sol tarafında (baş bölgesine yakın) şişlik var ellediğim zaman sanki damarı tıkıyormuşum gibi hissediyorum.Bazen baktığımda penis o tarafa yamulmuş oluyor ve mastürbasyon sonrası peniste yanma oluyor.Otururken bu yanma daha fazla son olarak ereksiyon halinde peniste ki tüm damarlar çok belirgin oluyor.

Şimdi den teşekkür ederim.
1 cevap

0 oy
15, Ocak, 2016 Dr.Ali Hatay (224,390 puan) tarafından  cevaplandı
Merhabalar
               Öncelikle Geçmiş olsun;
;
Penis tahrişi ve travması, darbesi, sık ve zorlayıcı mastürbasyon, cinsel faaliyetlerden  sonra peniste ağrı,  şişme, morarma, kızarıklık ve damar belirmesi görülür. Bu tek damar veya bir kaç damar belirginleşmesi şeklinde olur.  Bu durumda mastürbasyonu ve cinsel faaliyeti biraz azaltmalısınız ve düzene sokmalısınız. Penis doku ve yapısı hassas olduğu için bu organa nazik davranmalısınız.
Şikâyetlerinizi biraz zamana bırakın. Bu şikâyetler zamanla kendiliğinden geçmesi lazım. Bu süre tahrişin şiddetine göre değişmekle birlikte genellikle 1-2 ay sürebilir. Geçmiyorsa teşhis ve tedavi için üroloji uzmanına başvurunuz. Uroloji uzmanı büyük ihtimalle size tahriş giderici ilaçlar, pomatlar verecektir. Ama tedavide asıl olan tahriş yapan sebeplerden kaçınmaktır. Bir cilt doktoru da size yardımcı olabilir.
 

 

Lütfen mail adresinize gelen cevap linkini tıklayın. Cevap bölümündeki oy linkini artı yapın. Alttaki en iyi cevap işaretini de seçerek oy verme işlemini tamamlayınız. Böylece diğer sorularda daha kolay cevap alabileceksiniz.
                     Teşekkürler
              
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

http://steroid-pharm.com

cialis-viagra.com.ua/sialis-tadalafil/sialis-20-mg/

www.topobzor.info
...