Welcome site exoderm.info

Bir sorum daha var hocam (Cinsel gıda takviyesi)

+1 oy
79 okundu
26, Ocak, 2016 Cinsel Sağlık kategorisinde Mert78 (180 puan) tarafından  soruldu
Hocam,ben daha çok performans olsun anlamında bir gıda takviyesini bitkisel karışım ve buna ek birkaç vitamin ilacını 3 ay aralıksız kullandım 3 ay boyunca Cinsel performans çok üst seviyelere çıktı.Yalnız penis boyundan bir şikayetim  yoktu ama bu kullandığım gıda ve vitaminlerden sonra penisde 2 cm daha kalıcı  büyüme oldu.Yaşım 38 olmasına rağmen büyüme nasıl oldu anlamadım.daha önceki sorduğum soruda penisde damar şişmesi ile alakalı olarak sebebi gıda takviyesi olurmu?bunları fazla yani uzun süre kullandığım için bu ürünlerin damarları devamlı genişletmesinden dolayı sorunun kaynağı bu bitkisel ilaçlar olabilirmi sayın hocam.
2 Cevaplar

0 oy
27, Ocak, 2016 Dr.Ali Hatay (224,390 puan) tarafından  cevaplandı
Merhabalar
               Öncelikle Geçmiş olsun;

Gıda takviyesinin ne penisi büyütür ne de damarları genişletir.
Hele 2 cmlik penis büyümez.

Öyle olsaydı penisi küçüklere gıda takviyesi yaptırırdık ve penisleri büyürdü.
Bu işte bir yanlışlık var.

Lütfen mail adresinize gelen cevap linkini tıklayın. Cevap bölümündeki oy linkini artı yapın. Alttaki en iyi cevap işaretini de seçerek oy verme işlemini tamamlayınız. Böylece diğer sorularda daha kolay cevap alabileceksiniz.
                     Teşekkürler
              
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.
27, Ocak, 2016 Gamer78 (280 puan) tarafından  yorumlandı
Konuda da belirttiğim gibi penis de enine ve boyuna 2 cm lik büyüme oldu.Herhangi bir yanlışlık yok Hocam doğrudur.Ben gıda takviyesini ve vitamin ilaçlarını performansı dahada artırmak amaçlı kullanmıştım.Yalnız gıda takviyesinin,penis de büyüme ve gelişme yapacağı,gıda takviyesinin bir diğer özellikleri arasında varmış.Uzun süre kullanıldığında penis damarlarını açarak ve kan hücumunu çoğaltarak esneme ve dokuların kapasitelerini artırarak büyüme sağlıyormuş.Söylediğim gibi penis boyundan bir şikayetim yoktu ama bu extra oldu sanki.İlacın adını ve ek olarak kombine edilmiş vitamin ilaçlarının ismini vermek doğru olurmu bilmem ama aldığım sonuçlar doğrudur.Bu arada verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim hocam damar şişmesi sorunum çözüldü ve düzeldi.
+1 oy
27, Ocak, 2016 Dr.Ali Hatay (224,390 puan) tarafından  cevaplandı
Puan mı vermediniz ben mi görmüyorum?

bcaa powder

www.agroxy.com/prodat/sahar-167/zaporozhskaya-obl

у нас
...