Welcome site exoderm.info

PENİS YARASI

+1 oy
38 okundu
13, Eylül, 2016 Üroloji kategorisinde riyakar (190 puan) tarafından  soruldu
Hocam Merhaba. yaklasik 6 aydir penisimin üstü yilanin deri atmasi gibi soyuluyor. tesadüfen travocort krem bulmus onu kullanmistim hemen gecmisti 2 3 gunde. sonra biraz mastürbasyon yaptim yine kipkirmizi oldu. şu an o kadar yara ki bi yerde ufak bi kabuk bile var. trovocort krem kullaninca hemen geçiyor sojra bi kac gun masturbasykn yapınca hemen geri geliyor




1 cevap

0 oy
14, Eylül, 2016 Dr.Ali Hatay (213,800 puan) tarafından  cevaplandı
Merhabalar;
               Öncelikle Geçmiş olsun;
 

Masturbasyondan dolayı tahriş olmuştur.

Masturbasyona ara verin sonucu gözlemleyin.

Not:
Lütfen mail adresinize gelen cevap linkini tıklayın. Cevap bölümündeki oy linkini artı yapın. Alttaki en iyi cevap işaretini de seçerek oy verme işlemini tamamlayınız. Böylece diğer sorularda daha kolay cevap alabileceksiniz.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve Afiyetler dilerim.
                     
Sorunuza ve daha başka sorular cevaplar için web sitemdeki linklere bakabilirsiniz.
                                      
YAZILARIM ve MAKALELERİM:
Aşağıdaki konulara ulaşmak için:


Penis Boyu neden önemlidir?
Genelev Gerçeği
Varikosel ve tedavisi
Masturbasyon zararlı mıdır?
Erken Boşalma ve tedavisi:
Sertleşme Sorunu ve Tedavisi
Prostat iltihabı ve Tedavisi
Homoseksüellik ve Eşcinsellik
Porno ve zararları:
Böbrek Hastalıkları
Böbrek ve Oruç
Tıbbi Sünnet ve Faydası

Konularına ulaşmak için


Daha geniş bilgi, hastalığınız hakkında bilgi alma ve soru sormak için:

источник 4football.com.ua
...