Welcome site exoderm.info

Spinal anestezi sonrası neden baş ağrısı olur?

0 oy
24 okundu
5, Aralık, 2016 Anestezi kategorisinde bilgisayarmühendisi (120 puan) tarafından  soruldu
Merhaba, anestezi sonrası şiddetli baş ağrısı olmasının sebebi nedir? Özellikle devlet hastanelerinde spinal anestezi sonrası ciddi baş ağrısı oluyor. Özel bir hastanede ameliyat olmuştum ve anestezi uzmanına daha önce devlet hastanesinde olduğum ameliyattan sonra 1 haftaya yakın süren baş ağrım olduğunu ve bu defa tamamen uyutmalarını istemiştim. Özel hastanedeki doktorun yanıtı; devlet hastanelerinde kullanılan tekniklerden kaynaklanmış olabilir şeklinde olmuştu. Bugün annem devlet hastanesinde spinal anestezi ile dizinden ameliyat oldu ve aynı şekilde çok ciddi baş ağrısı var. Bunun sebebi nedir?




Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.


read here medicaments-24.net

www.unc-mps.com.ua
...