Welcome site exoderm.info

Dr. Ali Hatay tarafında zorunlu bir açıklama

+3 oy
44 okundu
28, Aralık, 2016 Diğer kategorisinde Dr.Ali Hatay (224,390 puan) tarafından  soruldu

Bu bir zorunlu açıklamadır.
Bir hastamın burada bana yazdığı eleştiriden sonra bu yazıyı yazma mecburiyetini duydum.

 1. Evet bir çok soruya benim şablon yazılarımı kopyla yapıştır yapıyorum. Bu bana zaman kazandırıyor. Herkese aynı şeyleri yazmaktan kurtuluyorum. Soruların %90 ı aynı. Mesela varikosel, prostat tedavisi, testis ağrıları, geçmeyen belsoğukluğunun prostat iltihabına dönmesi. Bunlara farklı ne yazılabilir ki? Haa anlamadığı sormak istediği ikinci bir soru varsa elbette buna şablon cevap değil normal tek tek klavye cevabı yazıyorum. Bu durumdan şikayeti olan veya cevabını almayan da olmadı. Kendi sayfamda günde 20-30 soruya cevap yazıyorum. Bu benim hiç almazsa günde 1-1,5 saatimi alıyor. Ben sadece burada sorulara cevap yazan bu işe bakan memur doktor değilim ki. Muayene ettiğim hastalar var, polikliniğim var ameliyatım var, hepsinden önemli ailem 3 çocuğum var. Bunlara vakit ayırmazsam kendime vakit ayıramazsam ne işe yarar.

  Her şeye rağmen kendi sayfamda her gün saat 17 ye kadar cevap yazıyorum. Burada ise en geç 1-2 gün
  içinde yazıyorum. Varsın şablon cevap olsun. Önemli olan hastanın işine yarması.
   
 2. Puan durumu. Bu puanın bana getirdiği bir şey yok. Para, pul madalya vermiyorlar. Haa sanal madalya veriyorlar ne işe yarayacağını da bilmiyorum. Puan verecek olan versin vermeyeni de zorlamayacağım. Ben puanı şunun için düşünmüştüm benim yazımı okumuşsa okuduğunu teyit (çek mi diyorsunuz, kontrol) etmek için olaya ilgisiz kalmasın diye istiyordum. Bundan sonra puan isteme şablonumu siliyorum ve isterse kimse puan vermesin. Cevaplarımda puan istemeyeceğim.
   
 3. Sorulara mümkün olduğunca kısa sürede cevap yazmaya çalışıyorum çünkü hastadır, şifa arıyordur bir an önce derdine deva olmak, yol göstermek, rehber olmak lazım. Zaten bu tip sitelerin amacıda bu. Ama görüyorum ki mesela bu sitede soruların %70 i cevapsız kalmış.
   
 4. Bu işi yaparken ne bu sitede ne de benim kendi sitemde ne para istiyorum, ne reklam ne tıklamayı artırmak, ne Google ne muayenehaneme hasta çağırmak ne şan ne şöhret istiyorum. Benim tek amacım Allah rızasını gözetmek.
  Burada bir kişi bile “Allah Razı olsun” derse benim için maksat hasıl olmuştur. Bir kişiye faydalı olmuşsam bana yeterde artar bile. Bu bir kişi öbür dünyada bana şahitlik ederse bana yeter. ilmimin zekatını vermiş olurum.
  Sayfamda tek bir reklam, tek bir muayenehane adresi, telefon veya SMS adresi, facebook, tweeter adresi bulamazsınız çünkü bunlar amacım dışı. (Bu sitedeki reklamlara karışamam)
  Bunun ispatı (kanıtı) kendi sayfamda vermiş olduğum 100.000 cevap ve burada verdiğim 2.000 küsur cevaptır.

   
1 cevap

+4 oy
29, Aralık, 2016 Dr.Ali Hatay (224,390 puan) tarafından  cevaplandı
Bakalım bu açıklamamı kaç kişi okuyacak

https://progressive.ua

agroxy.com/prodat/goroh-146/rovenskaya-obl

www.pills24.com.ua/dapoksetin-prodlenie-akta/dapoksetin-30-mg/
...