Welcome site exoderm.info

Penisim 10 cm ve gergi sorunum var

0 oy
90 okundu
13, Ağustos, 2017 Üroloji kategorisinde Atilla3838 (120 puan) tarafından  soruldu
Hocam merhaba ben 21 yaşındayım boy 1:76 kilo 72 bir kaç sorum olacak 1) penisim 10 cm ileride eşime sıkıntı olurmu? Ben bazı pozisyonlarsa sorun olmaZ diye düşünüyorum fakat git gel yaparken kısa gelip dışarı çıkacağını düşünüyorum. 2)ereksiyon hali 7 cm dip kısmını gerdirince 10 cm oluyor biraz göbeğim var aşırı değil,gördüklerime göre çoğu penis hatta hepsi dip kısmını gerdirmeye gerek yok kendinden 10 cm mesela benimkini gerdirince oluyo bunun için doktora gitmelimiyim ilişki sırasında sorun olmaz mı ? 3)birkere telefon fantezisi yaptım daha ereksiyon olmadan boşaldım sorunum varmıdır hocam ? Teşekkür ederim ilginiz için bekliyorum hocam sağolun...
1 cevap

0 oy
19, Ağustos, 2017 Dr.Ali Hatay (224,390 puan) tarafından  cevaplandı

Merhabalar;

Öncelikle Geçmiş olsun;

Penis boyu kişiden kişiye değişir. Kişinin şişman, zayıf olması, yapısının atletik veya piknik, minyon tipli olması ayrıca karın bölgesinin yağlı olması birer etkendir. Boy ve kilo ile doğru orantılıdır. Bir erkek minyon tipliyse hali ile penisi de küçük olabilir. Sağlıklı bir ölçümde penisin ereksiyon olmadığı zamanki boyu 3- 7 cm ve daha büyüktür. Ereksiyon olmuş penisin boyu 9-11 cm veya daha büyüktür. Her zaman demişizdir boyundan ziyade işlevi önemli diye. Ama bazı hastalara bunu anlatamıyoruz. Penis boyu kişinin yapısına göre değişir. Minyon veya şişman kimselerde küçük olabilir.
Diğer husus hastalar kendi penislerini başkalarının penisi ile kıyaslamasıdır. Bazıların burnu uzun olur bazıların kulağı. Bunlar kendilerine dert etmezlerse mesele yoktur.
Küçük penis yok mu elbette var. Fakat bu teşhisi bir uroloji uzmanı koyması lazımdır. Piyasada satılan penis büyütücü alet ve ilaçlara kanmayınız..
Penis boyu daima erkekler arasında geyik muhabbetine neden olur. Bunların çoğu palavra olup karşısındakini küçük düşürme böbürlenme amacı ile yapılır. Hatta çocuklar arasında penis ölçme yarışmaları sık olarak görülür. Hâlbuki "Aslında boyu değil işlevi önemlidir" söylemi de çok defa yürürlüktedir. Tabii ki penisin boyu önemli olmakla birlikte penisin ereksiyon haline ulaşması, partnerini tatmin etmesi ve erken boşalma olmaması daha önemlidir.
 
 

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim. 
Bir "ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterde artar.
                                      
YAZILARIM ve MAKALELERİM:
Penis Boyu neden önemlidir?
Genelev Gerçeği
Varikosel ve tedavisi
Masturbasyon zararlı mıdır?
Erken Boşalma ve tedavisi:
Sertleşme Sorunu ve Tedavisi
Prostat iltihabı ve Tedavisi
Homoseksüellik ve Eşcinsellik
Porno ve zararları:
Böbrek Hastalıkları
Böbrek ve Oruç
Tıbbi Sünnet ve Faydası
İdrar Damlaması ve İstibra
Yukarıdaki konulara ulaşmak için alttaki linki kullanın
               

Diğer soru ve cevaplar için web sitemdeki linklere bakabilirsiniz.
                         


www.profvest.com

Узнайте про классный интернет-сайт со статьями про капельное орошение https://www.avtomaticheskij-poliv.kiev.ua/tovary/oborudovanie-dlya-kapelnogo-poliva.html
ecostyle.kz
...