Welcome site exoderm.info

Kilo yüzündenmi penisim kısa

0 oy
36 okundu
21, Şubat, 2018 Üroloji kategorisinde ali0901 (140 puan) tarafından  soruldu
Merhabalar hocam benim yaşım 18 kilom 170 boyum 1.80 penisim ereksiyon halinde benim gözlemleye bildigim 7. 7.5 8 cm civaarı birşey tam ölçemedim ama bu civarlarda sizce daha uzarmı ya da uzaması bitti de gözükmüyor mu anlamadım kilo yüzünden küçük gözükürmüş diye okudum mart ayında tüp mide op olucagım zayıflarsam her kilo verdigimde kaç cm uzar 80 kilo olsam ortalama kaç cm olur sizce? bastırdımı etrafındaki yağları cıkıyor ama ne biliyim bana çok kücük geliyor  ve 15 yaşımda iken inmemiş testis konulmuştu sol testisim yukarda sanırım sağdaki gidip geliyor yani bir var bir yok :) hocam cevaplarsanız sevinirim çok merak ettigim bir konu uzaması... ve hocam hpv zararlımı penis başımın etrafında siğiller var kücük beyaz araştırdım ama zararlı değilmiş şuan çok utandıgım icin zayıflayınca doktora gitmeyi planlıyorum hpv zararlımı?
1 cevap

0 oy
23, Şubat, 2018 Dr.Ali Hatay (224,390 puan) tarafından  cevaplandı

Merhabalar
Öncelikle Geçmiş olsun;

Penis boyu kişiden kişiye değişir. Kişinin şişman, zayıf olması, yapısının atletik veya piknik, minyon tipli olması ayrıca karın bölgesinin yağlı olması birer etkendir. Boy ve kilo ile doğru orantılıdır. Bir erkek minyon tipliyse hali ile penisi de küçük olabilir. Sağlıklı bir ölçümde penisin ereksiyon olmadığı zamanki boyu 3- 7 cm ve daha büyüktür. Ereksiyon olmuş penisin boyu 9-11 cm veya daha büyüktür. Her zaman demişizdir boyundan ziyade işlevi önemli diye. Ama bazı hastalara bunu anlatamıyoruz. Penis boyu kişinin yapısına göre değişir. Minyon veya şişman kimselerde küçük olabilir.
Diğer husus hastalar kendi penislerini başkalarının penisi ile kıyaslamasıdır. Bazıların burnu uzun olur bazıların kulağı. Bunlar kendilerine dert etmezlerse mesele yoktur.
Küçük penis yok mu elbette var. Fakat bu teşhisi bir uroloji uzmanı koyması lazımdır. Piyasada satılan penis büyütücü alet ve ilaçlara kanmayınız..
Penis boyu daima erkekler arasında geyik muhabbetine neden olur. Bunların çoğu palavra olup karşısındakini küçük düşürme böbürlenme amacı ile yapılır. Hatta çocuklar arasında penis ölçme yarışmaları sık olarak görülür. Hâlbuki "Aslında boyu değil işlevi önemlidir" söylemi de çok defa yürürlüktedir. Tabii ki penisin boyu önemli olmakla birlikte penisin ereksiyon haline ulaşması, partnerini tatmin etmesi ve erken boşalma olmaması daha önemlidir.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim. 
Bir "ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM  
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar; 
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.  
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur. 

Bu konulara ulaşmak için aşağıdaki link adresini kullanın. 

Penis Boyu neden önemlidir? 
Genelev Gerçeği 
Varikosel ve tedavisi 
Masturbasyon zararlı mıdır? 
Erken Boşalma ve tedavisi: 
Sertleşme Sorunu ve Tedavisi 
Prostat iltihabı ve Tedavisi 
Homoseksüellik ve Eşcinsellik 
Porno ve zararları: 
Böbrek Hastalıkları 
Böbrek ve Oruç 
Tıbbi Sünnet ve Faydası 
İdrar kaçırma ve istibra 
Yukarıdaki konulara ulaşmak için alttaki linki kullanın


альпари личный кабинет

ценные бумаги виды

www.steroid.in.ua
...