Welcome site exoderm.info

Mastürbasyon ve İdrar Sorunu

0 oy
31 okundu
20, Mart, 2018 Üroloji kategorisinde Hasbihal0632 (120 puan) tarafından  soruldu

Merhaba Sayın Hocam Kolay Gelsin Diyorum Önce. Hocam Ben de Mastürbasyon Yaparken Meni Katı Parçacıklar Halinde Geliyor Yani Pıhtılar Halinde. Ve Bu Beni Bayağı Korkuttu Çünkü İlk Defa Karşılaştım Bununla. Bir de Hocam İdrar dan Sonra Tuvaletten Çıkarken Kendimi Sıktığım da Sıvı Geliyor ve Bunu Hissedebiliyorum. İdrar dan Sonra Kendimi Sıkmazsam da Ani Hareketler de Bazen Bu Oluyor Sebebini Öğrenebilir miyim Acaba? Yaşım 17 Olduğu Halde Zinaya Bulaşmak Korkusuyla Yapıyordum Mastürbasyonu ve Maalesef Ben de Alışkanlık Gibi Oldu Hatta Son Zamanlar da Gün de 2-3 Defaya Kadar Çıktı Bu Hocam.Bunu Ayrıca Belirtmek İstedim Çünkü Bu da Bu Rahatsızlığım da Önemli Faktör Olabilir Diye Düşünüyorum ve İnşallah Sizin Tavsiyelerinizle Sık Sık Banyo Yapmak Zorun da Kalmayacağım. SAYGILARIMLA... (NOT:17 Yaş)

1 cevap

0 oy
24, Mart, 2018 Dr.Ali Hatay (224,470 puan) tarafından  cevaplandı

Merhabalar 
Öncelikle Geçmiş olsun;
 

​1- Normalde meni boza kıvamında, homojen (aynı oranda, katışıksız), kirli sarı renktedir. Bazen meni içerisinde katı toparlak halinde maddeler görülebilir. Katı meninin sebebi seyrek cinsel aktivite olabilir. Cinsel ilişki veya mastürbasyona uzun süre ara verilirse bu katı maddeler meydana gelebilir. Meninin, meni kesesinde veya meni kanallarında çok beklemesi sonucunda meni bir nevi kısmi olarak donar ve topaklaşmaya neden olur. Bu bir hastalık veya hastalık belirtisi değildir. Çaresi de düzenli boşalmalardır. Cinsel faaliyete hazır hale gelmek veya mastürbasyonu boşlamadan yarım bırakmakta aynı durumun meydana gelmesinde rol oynar. Çok defa kasık ve testis ağrıları ile beraber olur.
Meni rengi daha koyu, yeşilimsiye çalıyorsa iltihap ve belsoğukluğu düşünülür. Saydam salya şeklinde olursa prostat veya meni yolları iltihabı olma ihtimaline karşı bir prostat muayenesi iyi olur. Teşhis için prostat ultrasonu ve meni muayenesi, kültürü yapılır.

2- Masturbasyon hakkındaki bilgiti
Bu konu hakkında bilgi almak genel sebep ve tedavi için alttaki "Yazılarım ve Makalelerim" yazısının en altındaki linki tıklayın açılan sayfada sizinle ilgili konu yazısı üzerini tıklayın ve okuyun. Size çok faydası olacaktır.
Bu yazıları ben hazırladım ve  yazdım size yazacak olsaydım aynen buraya yazacaktım. 

3- Masturbasyonla idrar ilgili değildir.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.  
Bir "ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM   
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;  
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.   
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur. 


посмотреть на сайте www.profvest.com

www.profvest.com
...