Welcome site exoderm.info

İstemsiz Gelen Bir Yapışkan Sıvı

0 oy
47 okundu
14, Temmuz, 2018 Üroloji kategorisinde Ficar1453 (260 puan) tarafından  soruldu
**Kolay Gelsin Dileklerimle Size Bir Sorunumu Bildirmek İsterim Ali Hocam.Bende Sebebini Hiçbir Şekilde Bilmediğim Ara Ara Yapışkan Bir Sıvı Geliyor Hocam.Çok Canımı Sıkan Bir Durum Çünkü Bu Sıvı Yüzünden Defalarca Gusül Abdesti Aldım.Hocam Yaşım 17 ve En Çok Şunu Merak Ediyorum.Şehvetsiz Geliyor Bu Sıvı ve Bu Sıvı Gelince Gusül Almam Gerekiyor mu Çünkü Benim Suçum Değil Benden Bağımsız Geliyor?
Şimdiden Sonsuz Teşekkürlerimle Hürmetler Hocam ALLAH RAZI OLSUN...
1 cevap

0 oy
18, Temmuz, 2018 Dr.Ali Hatay (224,070 puan) tarafından  cevaplandı

Merhabalar  
Öncelikle Geçmiş olsun;

Bu akıntı mezi veya zevk suyu, heyecan suyu dediğimiz akıntıdır. Normal fizyolojik bir akıntı olup bir hastalığı göstermez. 
Bu salgıyı kesmenin çaresi ve ilacı, tedavisi yoktur. Çünkü normal fizyolojik akıntıdır. Karşı cinsle yakın temas, hatta düşünme sonucu bile olur. Aynı güzel bir yemeğin görülmesi veya düşünülmesi nasıl ağız sulanması yapıyorsa bu akıntıda böyledir. 
Salya gibi beyaz berrak ve incedir. Aynı nezledeki sümük gibidir. Miktarı da azdır. Cinsel birleşmeden önce ve cinsel haz duyulunca gelir. Büyük tuvalet sırasında ve ıkınma sıkınmalar sırasında da gelebilir. Sebebi cinsel birleşme sırasında kayganlaşmayı sağlamaktır. Bu akıntı olmasaydı cinsel birleşme çok zor olur ve insanlara acı verirdi. 
Bir zararı yoktur. Sadece can sıkıcı bir durumdur. Belsoğukluğu ile alâkası yoktur. Meni değildir. Çünkü meni daha kalın, koyu ve zevkle gelir.
Namaz kılanlar için not: Bu akıntı sadece namaz abdestini bozar. Namaz için külotu değiştirmek gerekir. Meni olmadığı için gusül abdesti almak gerekmez.

Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.   
"ALLAH RAZI OLSUN" demeniz benim için yeterlidir.

YAZILARIM ve MAKALELERİM    
Sevgili hasta ve okuyucularım Merhabalar;   
Önemli bulduğum konuları sizler için bir araya topladım.    
Bu yazılar benim tecrübe ve bilgilerim sonucu yazılmış, siz hastalarımın bilgisine sunulmuştur. 


...