Welcome site exoderm.info

iğne yapılan yerde iç kanama

0 oy
99 okundu
6, Kasım, 2014 Genel Cerrahi kategorisinde binnai (120 puan) tarafından  soruldu

iğne  yapılan yer  (kalça) damara denk  geldi sonra  orası  apse  oldu  apse  dranajı  yapıldı 2,5  pet irin çıktı  ardından 7  gun  istirat  verdı  2 3  gün orası   aktı  irin kan  karışık     sonra  neşterle  kesılen yer  kabuk  tuttu  kanama  devam ettiği  için    4 5  gun sonra  orası  tekrar  şişti  tekrar  genel  ceraha  gittim  ve  tekrar  sıkarak  orasını  boşaltı   2  hafta  oldu  hala  kanıyor    kanımda  bozukluk  olup  olmadıgını anlamak  için kan  testi  yaptı  temız çıktı  200  mg  antibiyotık  ve  b12  vitamini  eksikliği  için benexol  diye  ilaç verdi  
morelim  çok  bozuldu  sürekli  irinli kan görmekten  psikolojim bozuldu  işe  bile  havlu  koyarak  gidiyorum  bana  bi  yardım edin bu kan nasıl durur ? 

 

1 cevap

0 oy
7, Kasım, 2014 Doktor Şifa Ekibi (30,280 puan) tarafından  cevaplandı
Bu ciddi bir problem. Lütfen daha iyi bir merkezde genel cerrahi veya enfeksiyon bölümüne başvurun. Oradan irin gelmeye devam etmesi antibiyotiklerin sizdeki mikroba iyi gelmediğini gösteriyor. Hastaneye yatip damardan almanız gerekebilir. Kanama da eğer kan şeklinde devam ediyorsa(yani pembe sıvı değil de kırmızı kan) ve daha önceden de yara iyileşmesinde bu tarz problem yaşıyorduysanız hematoloji ye başvurabilirsiniz.

http://steroid-pharm.com

http://np.com.ua
...