Welcome site exoderm.info

antidepresan ve cinsel isteksizlik, Allah rızası için yardım edin

+1 oy
37 okundu
8, Kasım, 2014 Üroloji kategorisinde misafir tarafından  1 soruldu
antidepresan ilaçları kullanıyorum bir buçuk senedir ve bende aşırı cinsel isteksizlik ve bozukluk yapıyor ayrıca meni az gelmeye başladı bu ila.ların yan etkisindenmi oluyor yoksa bende bir sorunmu var lütfen yardım edin menim neden az geliyor




1 cevap

+2 oy
9, Kasım, 2014 Dr.Ali Hatay (210,640 puan) tarafından  cevaplandı
          
                          Merhabalar
               Öncelikle Geçmiş olsun;
Bu tip ilaçlar cinsel isteksizlik yapabildiği gibi başka bir çok sebebi vardır.
Kafa ve vücut yotgunluğu, psikolojik sebepler gibi.
İlaçlar için doktorunuzla konuşun belki bir müddet ara vermek faydalı olabilir.
 
 
Lütfen cevabı okuduğunuz yerdeki sol üst köşedeki oku işaretleyerek oy verme işlemini tamamlayınız.                        Teşekkürler 
 
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.
 
_____ ____

...