Welcome site exoderm.info

Telefondan Mobil veri kullanım Sonucu inanılmaz Baş ağrısı !

0 oy
58 okundu
16, Kasım, 2014 Baş ağrısı kategorisinde hepter (120 puan) tarafından  soruldu
Benim başımda sürekli bitmek bitmeyen bir ağrı var.eskiden beri vardı bu ağrı toplu taşıma araçlarını kullanmya başlamakla arttı.Sonra toplumun içinde olduğum her an ağrıma meydana geliyordu.Yalnızken ve evde olduğum zamanlarda ağrı yok.
Ağrımın artması üzerinde doktora nörolojiye gittim. bana dolorex ile dideral verdi.birini düzenli diğerini ağrı durumuna göre kullanıcaktım.İlaçları kullandım ama beligin bir fayda hiç görmedim.

Sonra ağrımın nedeninin çok ilginç bir nedenden olduğunu farkettim.Telefondan Kullanılan mobil veri.Yani telefondan GSM ile internet bağlantısı çok viddi baş ağrısı yapıyor.şimdilerde ise internetin olmadığı kimse yok.kendim internet paketi alınca farkettim.mobil veriyi internet bağlantısını açar açmas başımda birden çınlama ve arka kısımlarda bir ağrı meydana geliyor.ve en az 2-3 saat sürüyor internete girilmese bile.

otobüste okulda heryerde internet var ve başım inanılmaz ağrıyor.çevremdeki tanıdıklarıma interneti kullanmamalarını rica ederek biraz rahatlıyorum ve kesinliklede işe yarıyor.
Biraz tuhaf ama bende telefondan internet bağlantısı veya uzun süre telefon konuşması rahatsız edici bir baş ağrısı yapıyor.(yaklaşık 10 dk dan uzun konuştuğumda)

Nasıl tedavi edilebileceğim hakkında bir fikrrim yok.Başımın ağrıma sebebi ise KESİNLİKLE bununla alakalı.
1 cevap

0 oy
17, Kasım, 2014 Doktor Şifa Ekibi (30,280 puan) tarafından  cevaplandı
Uzun süre telefon, televizyon, bilgisayar gibi cihazlara bakmakla ortaya çıkan baş ağrılarına dair çalışmalar mevcut ama bu internetin açılmasıyla ortaya çıkan bir başağrısı henüz tanımlanmış değil. Nörolojinin yanında psikiatri bölümü de böyle durumlarla ilgileniyor. Oraya başvurabilirsiniz.

дорожки ковровые

www.maxformer.com

http://topobzor.info
...