Welcome site exoderm.info

Sağ ve sol kaburga altında sürekli sızlama

0 oy
1,725 okundu
21, Kasım, 2014 Dahiliye kategorisinde pas07 (120 puan) tarafından  soruldu
Merhaba,  

Şikayetlerim yaklaşık 11(2003 yılından beri) yıldır sürekli devam etmektedir.  

Şikayetlerim,

*Sağ ve sol kaburga altında sürekli yanma şeklinde sızlamalar. Bu ağrı şeklinde değil. 1 sn bile kesilmedi. Sürekli var. İlk başladığında batma şeklinde oluyordu.

 *Su içtiğim zaman sağ ve sol kaburga altına serinlik hissi veriyor.  

*Bu rahatsızlıklardan sonra halsizlik, kas yorulmaları, stres, panik atak, ani yorulmalar yoğun bir şekilde olmaktadır.

*Yaşadığım sıkıntılar nedeniyle kendim çaresiz hissedip, kötü bir hastalığım mı var diye sürekli düşünerek psikolojik rahatsızlıkların başlaması Muayene, Tetkikler Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Beynimde araknoid kist vardır. Ama hiçbir zararın olmadığı söylendi.  2013 Nisan ayında gerekli işlemlerimi yaptırdım.

*Nöroloji uzmanına kist için gittim. Beyin tomografim çekildi. Tomografide kistin hiç büyümediği ve her şeyin normal seyirde olduğunu belirtti. Daha sonra Üroloji uzmanına gittim. İdrar tahlili, kan tahlili, mesane testi ve böbrek ultrasonu yaptırdım ve her şey temiz çıktı. Daha sonra tomografi çektirdim. Yine temiz çıktı. Gastreonoloji ye gönderdi.

* Gastreonoloji  gerekli  ultrasonları  yaptı. Yine temiz çıktı. Ayrıca boyalı tomografi çektirim. Yine temiz çıktı. Gastreonoloji kaslarla ilgili bir sorunum olabileceğini söyledi. Beni fizik tedaviye gönderdi. Fizik tedavi uzmanı beni azarladı. Sağ ve sol yanlarının kaslarla ne alakası olabilir dedi ve muayene etti ve bir şeyin yok dedi. Maalesef sonuç yok. Ve halden devam etmektedir. İlginç olan bu sızı 11 yıldır hiç (1 sn bile) durmadan devam etmektedir. Gerçekten artık çok çaresizim. Bundan dolayı iş hayatımda başarısız oluyorum.  

Hocam tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.
1 cevap

0 oy
16, Ocak, 2018 Sila23 (160 puan) tarafından  cevaplandı
Merhaba benim sol kasirganin üstünde sol göğsümün altında suçlama ve kasılma var özellikle oturunca ve yemekten sonra daha çok oluyor oturmak bile istemiyorum bu şikayetler yayına azalıyor bir süre sonra tamamen geçiyor  sebebini bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

www.gazon.net.ua

np.com.ua

реабилитационные центры
...