Welcome site exoderm.info
Bir soru sor:

Gizlilik Sözleşmesi

Doktor Şifa (exoderm.info) sorularınızı sormak için sizden hiçbir kişisel bilginizi talep etmez. Sisteme üyelik yaparken verdiğiniz bilgiler hiçbir 3. şahıs ve kurum ile paylaşılmaz.

Sitemiz 5651 sayılı yasanın bize yüklediği yükümlülük doğrultusunda IP adreslerini sistemde tutmaktadır. Tutulan bu IP adresleri kanuni yükümlülükler haricinde kimseyle paylaşılmaz.

Doktor Şifa sayfasında bulunan bazı hizmetlerden faydalanmak üzere üyelik yaparken bazı bilgileri paylaşmanız gerekmektedir. Yine paylaşılan bu bilgiler kanuni yükümlülükler haricinde hiç kimseyle paylaşılmaz.

Sitemizde reklamlar gösterebiliriz. Sitemiz bu reklamlara tıklayarak eriştiğiniz siteler ile erişilen diğer sitelerin gizlilik uygulama ve politikalarına ya da barındırdıkları içeriklere yönelik olmak üzere hiç bir sorumluluk taşımamaktadır.

Doktor Şifa üyelik esnasında kendisine verilen gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır olarak saklamayı yükümlülük olarak kabul eder.

Doktor Şifa işbu gizlilik bildiriminde geçen hükümleri gerekli gördüğü anlarda exoderm.info sitesinde Gizlilik Sözleşmesi sayfasında yayınlamak şartıyla değiştirebilir.

Kullanıcı exoderm.info adresini ziyaret etmekle ve/veya kullanmakla ve/veya üye olmakla belirtilen bu ilkelerin tümünü kabul edilmiş sayılır.

Купить гидроизоляцию unc-mps.com.ua
http://best-cooler.reviews/

別れさせ屋
...